Parapety

Drewniane parapety to naturalne dopełnienie drewnianych podłóg, drzwi czy schodów, ale parapet z drewna z pewnością będzie wyglądał dobrze w każdym wnętrzu.

Parapety z drewna litego

Oferowane przez nas drewniane parapety dostępne są w różnych gatunkach drewna a także kolorach, dzięki temu bez problemu można zaaranżować wnętrze.

Nasze parapety wykonane są z najwyższej jakości drewna i odpowiednio wysuszone, co przy trudnych warunkach na jakie narażony jest parapet, pozwoli wytrzymać długie lata.

Gatunek drewna Grubość Cena
Dąb 38 mm 330 zł/m2
Jesion 320 zł/m2
Sosna 230 zł/m2
Dostępne są również parapety z gatunków:
Merbau, Olcha, Teak, Orzech, Sapellin
Ceny parapetów są orientacyjne.
Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie.

W naszym zakładzie dysponujemy wzornikiem i kolornikiem zarówno litego drewna w różnych wykończeniach jak i różnych oklein - dlatego zapraszamy do naszego zakładu stolarskiego, oglądając próbki na żywo z pewnością łatwiej będzie podjąć Państwu decyzję.

Parapety okleinowane z okleiny naturalnej, lakierowanej

Doskonałą alternatywą dla parapetów z litego drewna, są parapety okleinowane. Dzięki lakierowanej okleinie naturalnej o grubości od 0.6 do 5 mm, parapety wizualnie nie ustępują w niczym, tym z litego drewna.

Pełne wypełnienie parapetu z płyty stolarskiej, płyty wiórowej lub sklejki sprawia, że parapet posiada dużą wytrzymałość i odporność na zmienne warunki (otwarte okno zimą, słońce, wilgoć z kwiatków itp.) a ich cena jest bardziej atrakcyjna.

Gatunek drewna Grubość Cena
Dąb 28 mm od 150 zł/m2
38 mm od 190 zł/m2
Bambus 28 mm od 180 zł/m2
38 mm od 220 zł/m2
Dostępne są również okleiny z gatunków:
Jesion, Sosna, Merbau, Olcha, Teak, Orzech, Sapellin
Ceny parapetów są orientacyjne.
Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie.