Deska podłogowa

Dobranie koloru czy faktury podłogi do schodów (lub na odwrót) może być kłopotliwe, a efekt niezadowalający. Drewno (lub panele) źle dobrane do siebie, mogą zepsuć wystrój domu.

Schody i podłoga w harmonii

Oferujemy wykonanie schodów i podłóg w jednym gatunku i kolorze drewna. Dzięki zastosowaniu deski trójwarstwowej, podłoga w Twoim domu będzie wyglądać identycznie jak schody – z zachowaniem tej samej faktury i koloru.

Drewno ma naturalną skłonność do zmiany wymiarów pod wpływem wilgotności wynikających np. ze zmian pogody. Zastosowanie deski trójwarstwowej niweluje problem pęcznienia i rozsychania podłogi.

Trójwarstwowa deska podłogowa

Deska jest w pełni naturalna i składa się z trzech warstw:

  1. warstwa wierzchnia – najlepszej jakości drewno takie jak dąb, buk, jesion lub egzotyczne, barwiona na dowolne kolory i wykończone lakierem bezbarwnym
  2. warstwa środkowa – poprzeczna warstwa, różne gatunki drewna
  3. warstwa dolna – sklejka która zapewnia wytrzymałość i obniża naprężenia w drewnie wynikających ze zmian wilgoci i temperatury otoczenia, oklejana obłogiem 3-4 mm

Jeśli chcesz aby schody i podłogi w Twoim domu wyglądały pięknie i Tworzyły harmonijny wystrój – skorzystaj z naszych usług. Dowiedź się więcej skontaktuj się z nami.

Przekrój przez deskę trójwarstwowąe Deska podłogowa