Balustrady i poręcze

Ważnym i niezastąpionym elementem w każdym domu są balustrady, zabezpieczają one przed niebezpieczeństwem upadku osoby stojącej lub poruszającej się po powierzchni lub schodach zabezpieczonych balustradą. Nasza oferta obejmuje balustrady wykonane zarówno z drewna jak i cieszące się coraz większym zainteresowaniem proponowane przez nas balustrady ze stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego i laminowanego.

Pomijając podstawowe zadanie funkcjonalne jakim jest bezpieczeństwo, odpowiednio dobrana i profesjonalnie wykonana balustrada będzie idealnym dopełnieniem dla wnętrza Twojego domu, mieszkania czy biura.

Nasze balustrady montujemy zarówno do drewnianych schodów które wykonujemy, jak również do już istniejących!W naszej ofercie mamy zarówno kompletne balustrady jak i same słupki oraz poręcze o45mm:
  • w całości ze szkła hartowanego lub laminowanego
  • szkło łączone z drewnem różnych gatunków
  • szkło łączone ze stalą nierdzewną
  • w całości ze stali nierdzewnej
  • stal łączona z drewnem różnych gatunków
  • w całości drewniane z drewna różnych gatunków

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady stalowe to alternatywa dla drewnianych balustrad, te choć z natury bardzo dobrze pasują do drewnianych schodów, nie są tak trwałe jak stalowe. Dzięki konstrukcyjnym właściwościom balustrady ze stali uzyskują wizualną lekkość i w połączeniu z wypełnieniem ze szkła pozwalają otrzymać ciekawy efekt końcowy.

Balustrady ze szkła hartowanego / laminowanego

Szkło może zostać wykorzystane jako wypełnienie pola między słupkami stalowymi lub jako całoszklane – czyli bez podziału słupkami.

Szkło wpisuje się idealnie w estetykę nowoczesnych rozwiązań. Świetna przejrzystość szkła nadaje lekkości całej konstrukcji, a także zwiększa ilość przechodzącego przez nie światła. Wszystkie balustrady wykonujemy z bezpiecznego szkła hartowanego lub laminowanego.

Kliknij poniżej i zobacz nasze wybrane realizacje.

Zobacz realizacje
Balustrady i poręcze dreniane, stalowei i całoszklane
Kompletne słupki
W komplet wchodzą:
  • słupek z uchwytami do szkła lub prętów różnej średnicy
  • podstawa z rozetą
  • oraz uchwyt do poręczy
od 120 zł/szt
Cena zależna od ilości oraz rodzaju uchwytów (mocowanie szkła hartowanego lub prętów ze stali nierdzewnej).
Poręcze ø45mm
bukowe 25 zł/mb
dębowe 36 zł/mb
jesionowe 36 zł/mb
Balustrady
stal nierdzewna łączona z drewnem od 350 zł/mb